Zaznacz stronę

Artykuły do palenia

Wysokiej jakości mini filtry wielokrotnego użytku do papierosów i papierosów do samodzielnego skręcania . Idealnie pasują do papierosów 8mm

Zatrzymują do 76% substancji smolistych, nikotyny i innych substancji niebezpiecznych.

Opakowanie: 10 sztuk w opakowaniu, 30 opakowań w displayu

Wysokiej jakości mini filtry wielokrotnego użytku do papierosów i papierosów do samodzielnego skręcania. Idealnie pasują do papierosów 5,7 mm.

Zatrzymują do 76% substancji smolistych, nikotyny i innych substancji niebezpiecznych.

Opakowanie: 10 sztuk w opakowaniu, 30 opakowań w displayu.

Ergonomicznie ukształtowany wielorazowy filtr do papierosów zapewnia doskonałe wrażenia z palenia i minimalizuje nieprzyjemny zapach, który pozostaje na palcach. Po kilku tygodniach po użyciu tych filtrów palacze mogą zobaczyć, że poranny kaszel zmniejszy się lub nawet zostanie wyeliminowany.

Filtry Evans Smart nie zabiera przyjemności palenia. Dzięki zaawansowanemu i skutecznemu systemowi filtracji papierosów możesz oddychać mniejszą ilością smoły i nikotyny bez zmiany smaku podczas palenia. Kiedy budzisz się rano, poczujesz się odświeżony.

Filtry Evans Smart nie wprowadza żadnych zmian w smaku papierosa, ponieważ zastosowaną metodą jest mechaniczne oczyszczanie dymu. Wielorazowe filtry do papierosów mają zaawansowany system filtrowania, który rozpoczyna filtrowanie, gdy tylko zaczniesz palić papierosa i będziesz mógł od razu obserwować smołę zablokowaną wewnątrz filtrów.

Ponadto natychmiast będzie widoczna, ile smoły jest uwięziona w filtrze, ponieważ po każdym dymie filtr staje się ciemniejszy i ciemniejszy. Filtry do papierosów Evans Smart zapewniają najlepszą wydajność filtrowania papierosów. Możesz wyraźnie zobaczyć zebraną smołę nawet po pierwszym papierosie. Przy regularnym użytkowaniu możesz poczuć i obserwować bardziej pozytywne wyniki.

Wygoda: Możesz wygodnie użyć jednego filtra do papierosów z maksymalnie 4-6 papierosami, a następnie trzeba go wymienić. Regularne stosowanie naszych filtrów pomoże Ci zmniejszyć niezdrowe efekty papierosów. Plastikowe końcówki filtracyjne do papierosów Evans Smart są wykonane w wysokiej jakości i produkowane w Unii Europejskiej.